کاتالوگ محصولات شرکتZIEHL-ABEGG زیلابگ آلمان

شرکتZIEHL-ABEGG زیلابگ در سال ۱۹۱۰ در برلین تأسیس و از سال ۱۹۴۹ در منطقه کونزلساو در جنوب آلمان مستقر شد. این شرکت سال‌ها تأمین کننده موتورهای آسانسوری برای شرکت های اروپایی بوده و از سال ۱۹۵۷ نخستین موتور روتور خارجی خود را تولید و عرضه کرده است، که موتورهای خاص برای خودروهای الکتریکی، دستگاه‌های MRI، ژنراتورهای خودرو، موتورهای با ولتاژ بالا و… را نیز تولید می‌کند. نخستین نمونه موتورهای سنکرون مغناطیس دائم روتور خارجی این شرکت با نام تجاری ZETASYN در سال ۱۹۹۳ تولید شده و در ادامه از سال ۲۰۰۱ دومین نسل موتورهای گیرلس این شرکت به صورت روتور داخلی با نام تجاری ZETATOP به بازار عرضه شده است. شرکت زیلابگ از سال ۱۹۹۹ نیز به نخستین نسل اینورتر فرکانسی برای آسانسور مجهز به فیلترها و کنتاکتورهای اصلی یک‌پارچه را با نام تجاری ZETADYN شروع کرده و در حال حاضر با تولید نسل چهارم این اینورترها از سال ۲۰۱۲، تکنولوژی اینورتر بدون کنتاکت را نیز به صنعت آسانسور عرضه داشته است.

واحد تحقیق و توسعه این شرکت با استفاده از دانش و تجربه بیش از ۱۰۰ مهندس و هزینه‌ ۶% کل فروش سالانه همواره در راستای ارتقای محصولات و استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌ اقدام کرده است. در سال ۲۰۱۴ کارخانه جدید این شرکت با زیربنای ۶۵۰۰ متر مربع در زمینی به مساحت ۲۷۰۰۰ متر مربع، با هزینه‌ای بالغ بر ۲۷ میلیون یورو در در کنار کارخانه قبلی ساخته شد. دو برج تست ۲۵ متری این کارخانه امکان تست و اطمینان از کیفیت تک تک موتورهای ساخت زیلابگ را فراهم ساخته است. عملکرد ۱۰۰% کلیه محصولات این شرکت پیش از ارائه به بازار چک می‌شود. مدیریت کیفیت مرکزی و استاندارهای کیفیت یکپارچه جهانی سطح اطمینان از کیفیت محصولات را بیش از پیش بالا برده است. نرم افزار تخصصی ZETALIFT این امکان را فراهم ساخته که برای تک به تک موتورهای ساخت شرکت زیلابگ پیش از سفارش به خط تولید، بسته به مشخصات پروژه مشتری، محاسبات اختصاصی صورت گیرد و هر موتور با توجه به شرایط خاص پروژه به صورت خاص و نه سری‌سازی تولید شود. تک به تک موتورهای این شرکت با شماره سریال خاص خود قابل رهگیری بوده و مشخصات و محاسبات آن در دسترس خواهد بود.

دانلود کاتالوگ محصولات شرکتZIEHL-ABEGG زیلابگ

درباره زیلابگ بیشتر بدانید :

واحد تحقیق و توسعه زیلابگ

واحد تحقیق و توسعه این شرکت با استفاده از دانش و تجربه بیش از ۱۰۰ مهندس و هزینه‌ ۶% کل فروش سالانه همواره در راستای ارتقای محصولات و استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌ اقدام کرده است. در سال ۲۰۱۴ کارخانه جدید این شرکت با زیربنای ۶۵۰۰ متر مربع در زمینی به مساحت ۲۷۰۰۰ متر مربع، با هزینه‌ای بالغ بر ۲۷ میلیون یورو در در کنار کارخانه قبلی ساخته شد. دو برج تست ۲۵ متری این کارخانه امکان تست و اطمینان از کیفیت تک تک موتورهای ساخت زیلابگ را فراهم ساخته است. عملکرد ۱۰۰% کلیه محصولات این شرکت پیش از ارائه به بازار چک می‌شود. مدیریت کیفیت مرکزی و استاندارهای کیفیت یکپارچه جهانی سطح اطمینان از کیفیت محصولات را بیش از پیش بالا برده است. نرم افزار تخصصی ZETALIFT این امکان را فراهم ساخته که برای تک به تک موتورهای ساخت شرکت زیلابگ پیش از سفارش به خط تولید، بسته به مشخصات پروژه مشتری، محاسبات اختصاصی صورت گیرد و هر موتور با توجه به شرایط خاص پروژه به صورت خاص –و نه سری‌سازی- تولید شود. تک به تک موتورهای این شرکت با شماره سریال خاص خود قابل رهگیری بوده و مشخصات و محاسبات آن در دسترس خواهد بود.

موتور آسانسور زیلابگ ziehl-abegg

موتور آسانسور گیرلس زیلابگ ziehl-abegg به عنوان یکی از بهترین برندهای موتور آسانسور بدون گیربکس ( گیرلس ) در سطح بین المللی است .

گیرلس های زیلابگ ziehl-abegg ساخت کشور آلمان است و از بهترین گیرلس های موجود در بازار است.

گیرلس های زیلابگ ziehl-abegg مناسب جهت آسانسورهای کششی با موتورخانه یا بدون موتورخانه است. موتور گیرلس زیلابگ در کشور آلمان طراحی و به تولید انبوه رسیده است. از نوع بدون گیربکس بوده و در ظرفیت های مختلف به بازار عرضه شده است.از جمله نکاتی که در مورد موتور بدون گیربکس حائز اهمیت است داشتن اینورتر با کیفیت ساخت همین شرکت جهت داشتن حرکت نرم و عالی در کابین آسانسور است.

کیفیت موتور آسانسور گیرلس زیلابگ

کیفیت و کارایی این موتور بدون گیربکس باعث ایجاد قابلیت های متعدد در آسانسور گیرلس زیلابگ ziehl-abegg گردیده است. موتور گیرلس قابلیت نصب روی آسانسورهای کششی بدون موتورخانه یا با موتورخانه (mrl ) را دارند و مصرف بهینه برق نسبت به موتورهای گیربکس آسانسور از ویژگی های خوب این موتور گیرلس است.

موتور گیرلس زیلابگ آلمان منطبق بر استاندارد های بین المللی طراحی شده است و ۲سال گارانتی و خدمات پس از فروش، از جمله خدمات کیفیت مطلوب زیلابگ محسوب می گردد. نصب آسانسور آسان و صدای کم، از دیگر ویژگی های موتور بدون گیربکس زیلابگ آلمان است.

موتور آسانسور گیرلس زیلابگ آلمان با توجه به طراحی منحصر به فرد، دارای قیمتی بالاتر نسبت به موتور های گیربکس و بدون گیربکس موجود است و با توجه به وارداتی بودن موتورهای زیلابگ، قیمت با توجه به شاخص های نرخ ارز تغییر پذیر است.

 

۱۸۹۷ امیل زیل نخستین طرح مهندسی یک موتور استاتور خارجی را بر روی کاغذ پیاده کرد.
۱۹۱۰ امیل زیل شرکت Ziehl Abegg Elektrizitatsgesellschaft را در برلین تأسیس کرد.
۱۹۴۹ گونتر و هینز زیل شرکت Ziehl Abegg را در Kunzelsau در جنوب آلمان تجدید بنا کردند.
۱۹۴۹ تأمین کننده موتورهای آسانسور برای شرکت STHAL و شرکت‌های دیگری در اروپا شدند. به طور مثال موتورهای استاتور خارجی را برای شرکت معروف Kasper gear تأمین کردند.
۱۹۵۷ انقلابی به واسطه تولید نخستین موتور روتور خارجی که موتور یک فن بود.
۱۶۹۵ نخستین واحد تولیدی بیرون از Kunzelsau در Bieringen شروع به کار کرد.
۱۹۹۳ تولید نخستین نمونه موتور سنکرون مغناطیس دائم (PSM) گیرلس در شرکت
۱۹۹۷ تولید نخستین موتور PMS آسانسوری (ZETASYN) در شرکت
۱۹۹۹ تولید نخستین اینورتر فرکانسی برای آسانسور مجهز به فیلترها و کنتاکتورهای اصلی یک‌پارچه (سری ZETADYN 2)
2001 تولید دومین نسل موتورهای گیرلس آسانسوری (ZETATOP) در شرکت
۲۰۰۳ تولید نخستین موتور آسانسوری با D/d کمتر از ۸
۲۰۰۵ تولید نخستین موتور آسانسوری با فلکه کشش ۲۴۰ میلی‌متری برای سیم‌بکسل‌های ۶ میلی‌متری
۲۰۱۲ تولید نخستین اینورتر بدون کنتاکت (سری ZETADYN 4)
2014 ساخت کارخانه جدید این شرکت با زیربنای ۶۵۰۰ متر مربع در زمینی به مساحت ۲۷۰۰۰ متر مربع.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بنر کیوان فراز
بنر نیکان
بنر اوج فراز
moradi trade
بنر کارالیفت
بنر mgm hydraulic
بنر تکساز آسانبر سمامی
بنر بازرگانی آراس
لیفتراک آرکا جم
مطالب اخیر
گروه صنعتی فاخر