شرکت آسانسور هیوندای برنده جایزه طراحی ژاپن در سال 2023 شد

شرکت آسانسور هیوندای برنده جایزه طراحی ژاپن در سال 2023 شد. این جایزه به فناوری PI-DD تولید شده توسط KONE اختصاص یافت.

شرکت آسانسور هیوندای برنده جایزه طراحی ژاپن

ترجمه از کابین – به گزارش کابین نیوز به نقل از Korea Herald، شرکت آسانسور هیوندای برنده جایزه طراحی ژاپن در سال 2023 شد. فناوری جدید آن‌ها به نام PI-DD توانست این جایزه را که یکی از چهار جایزه بزرگ بین المللی طراحی است به خود اختصاص دهد. فناوری PI-DD که نوامبر گذشته راه اندازی شد، به تصفیه و استریل کردن هوای داخل آسانسور کمک می کند. دستگاه نمایشگر، استریل کننده و فیلتر هوا همگی در پشت یک ورق فلزی ضد زنگ پنهان شده‌اند که به طور طبیعی با طراحی داخلی آسانسور مطابقت دارد.

این دستگاه هوای آلوده را از طریق سوراخ‌هایی در قسمت پنهان به بیرون می‌کشد و هوای تمیز را از بالا به داخل کابین می‌فرستد. با اعمال آهن‌ربا بر روی پوشش، کاربران همچنین می‌توانند به راحتی نشانگر کف را جمع آوری و مدیریت کنند و در عین حال خطر آسیب دیدن قطعات را کاهش دهند. با توجه به ارزیابی هیئت داوران، این محصول به دلیل کاربردی بودن، طراحی ساده و تمیز کردن آسان بسیار مورد توجه قرار گرفت.

با این جایزه، آسانسور هیوندای یکی از شرکت‌هایی است که هر چهار جایزه اصلی طراحی بین المللی، از جمله جایزه طراحی iF، جایزه طراحی ReD Dot و دیگر جوایز برتر طراحی بین المللی را دریافت کرده است.

مترجم: نعیمه گلی

بیشتر بخوانید:

واگذاری نمایندگی شرکت KONE به شرکتی در روسیه و ترک روسیه

منبع: elevatorworld

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بنر کیوان فراز
بنر نیکان
بنر اوج فراز
moradi trade
بنر کارالیفت
بنر mgm hydraulic
بنر تکساز آسانبر سمامی
بنر بازرگانی آراس
لیفتراک آرکا جم
مطالب اخیر
گروه صنعتی فاخر