ارائه طرحی برای توسعه مناطق مسکونی در یونان

به گزارش کابین نیوز گروه ساختمانیBjarke Ingels group (BIG) نسبت به ارائه طرحی برای توسعه مناطق مسکونی در یونان اقدام کرده است.

ارائه طرحی برای توسعه مناطق مسکونی در یونان

ترجمه از کابین – به گزارش کابین نیوز به نقل از ArchDaily گروه ساختمانیBjarke Ingels group (BIG) نسبت به ارائه طرحی برای توسعه مناطق مسکونی در یونان اقدام کرده است. این ایده شامل طراحی اقامتگاه‌های Park Rise است که ایده آن نیز در محله آتن، یونان ارائه شده است. این طرح شامل خانه‌های مدرن، فضای سبز، مغازه‌های کوچک، دفاتر کار و هتل است. Ellinikon یک پروژه جاه طلبانه بازسازی شهری است که محوطه فرودگاه بین المللی قدیمی آتن را دوباره به تصویر می‌کشد و آن را به یک شهر هوشمند 6.2 میلیون متر مربعی تبدیل می‌کند.

پارک رایز در مرکز آتن قرار دارد و هدف آن ساختن بیش از 1100 اقامتگاه به این منطقه است و شامل 88 واحد مسکونی با اندازه‌های مختلف، از خانه‌های یک خوابه تا پنج خوابه است. نمای مقعر منحنی پروژه با تغییر ارتفاع ساختمان‌ها به دست می‌آید. برای ایجاد حس آرامش و راحتی از مواد محلی و طبیعی استفاده خواهد شد و همچنین کل پروژه سیستم‌های آبیاری و تامین برق مستقل دارند و از استراتژی جدید و هوشمند جهت صرفه جویی در انرژی استفاده می‌کنند.

مترجم: نعیمه گلی

بیشتر بخوانید:

گرانی فولاد معضل اصلی تولیدکنندگان داخلی آسانسور
منبع : Elevator Word

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بنر کیوان فراز
بنر نیکان
بنر اوج فراز
moradi trade
بنر کارالیفت
بنر mgm hydraulic
بنر تکساز آسانبر سمامی
بنر بازرگانی آراس
لیفتراک آرکا جم
مطالب اخیر
گروه صنعتی فاخر