ارائه آخرین راه حل های VT توسط شرکت Otis در کنفرانس CTBUH

رهبران Otis Worldwide Corp در کنفرانس بین‌المللی شورای ساختمان‌های بلند، آخرین راه حل های VT شرکت Otis در کنفرانس CTBUH را به اشتراک گذاشتند

ارائه آخرین راه حل های VT توسط شرکت Otis در کنفرانس CTBUH

ترجمه از کابین – رهبران Otis Worldwide Corp در کنفرانس بین‌المللی شورای ساختمان‌های بلند، آخرین راه حل های VT شرکت Otis در کنفرانس CTBUH را به اشتراک گذاشتند، این راه حل‌ها شامل نحوه تعامل آسانسورها با روبات‌های خدماتی و فعالیت‌های مبتنی بر هوش مصنوعی است. کنفرانس CTBUH که در سنگاپور برگزار شد بر موضوع برطرف کردن نیازهای شهری و تبدیل شهرها به مراکز انسان محور به منظور افزایش و رشد جمعیت تمرکز دارد.

در راستای این هدف، Otis راه‌حل‌هایی ارائه کرد که به نفع مالکان ساختمان، مدیران تأسیسات و مسافران است، از جمله این موارد می‌توان به راه حل و نوآوری جدید این شرکت به نام Otis Compass Infinity اشاره کرد. صفحه‌های هوشمند داخل کابین آسانسور Otis که قابلیت برقراری تماس‌های ویدیویی را با OTISLINE دارند و همچنین در آسانسورهای بیمارستان‌ها، هتل‌ها، مشاغل تجاری و… افراد می‌توانند از روبات‌های خدماتی Otis Integrated Dispatch استفاده کنند. Lucien Wedzikowski، مدیر ارشد فروش شرکت Otis در مورد تکامل ساختمان‌های تجاری صحبت کرد و همچنین مدیرعامل Otis در مورد مزایای Otis Integrated سخنرانی کرد.

مترجم: نعیمه گلی

بیشتر بخوانید:

راه اندازی سیستم اطلاع رسانی قطعی آسانسور در دانشگاه UNC

منبع : Elevator Word

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بنر کیوان فراز
بنر نیکان
بنر اوج فراز
moradi trade
بنر کارالیفت
بنر mgm hydraulic
بنر تکساز آسانبر سمامی
بنر بازرگانی آراس
لیفتراک آرکا جم
مطالب اخیر
گروه صنعتی فاخر