صدور سالیانه 2000 تاییدیه استاندارد آسانسور در مازندران

به گزارش کابین نیوز مدیرکل استاندارد مازندران از صدور سالیانه 2000 تاییدیه استاندارد آسانسور در مازندران خبر داد.

صدور سالیانه 2000 تاییدیه استاندارد آسانسور در مازندران

به گزارش کابین نیوز به نقل از خبرگزاری مهر، محمد ملاعلی‌پور ظهر دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به صدور ۶۸۱ فقره پروانه استاندارد تاکنون اظهار داشت: در شش ماه اول امسال شش پروانه صادر، ۱۴۹ پروانه تمدید شده است.
وی با اشاره به صدور سالیانه 2000 تاییدیه استاندارد آسانسور در مازندران افزود: این درحالی که درصد ناچیزی از این تائیدیه ها پس از مدت یکسال دوباره برای تمدید پروانه مراجعه می‌کنند.

وی با عنوان اینکه در بحث کمیت برخوردهای لازم انجام می‌شود، افزود: بسته بندی باید وزن خالص کالا باشد به عنوان مثال وزن جعبه در شیرینی فروشی‌ها باید حذف شود و اقدامات خوبی با همکاری اداره صمت انجام پذیرفت.

ملاعلی پور بحث استاندارد خودرو سازان را با سازمان استاندارد ایران دانست و درباره طرح عیدانه استاندارد گفت: در طرح عیدانه مشاغلی مثل قالیشویی ها، نانوایی‌ها، هتل‌ها، مهمانسراها، حمل ونقل و غیره نظارت نظارت و بازرسی شد.

مدیرکل استاندارد مازندران تشکیل شورای استاندارد استان مازندران را از جمله اقدامات بیان کرد و گفت: تقویت و نظارت بر استانداردسازی خدمات در استان مازندران با جدیت دنبال می‌شود، از سوی دیگر سامانه ارتباطی ۱۵۱۷ در راستای اجرای طرح استانداردسازی خدمات در سطح استان مازندران فعال بوده و مردم می‌توانند گزارش‌های خود را ارسال کنند.

وی با عنوان اینکه امسال ۵۲۸ مورد بازرسی از تجهیزات بازی و زمین‌های بازی انجام شد، تعامل و هم افزایی شهرداری را در این خصوص مورد قبول ندانست و گفت: برای استانداردسازی مصالح ساختمانی اعم از ماسه و بتن مدنظر نیز انتظار همکاری از نظام مهندسی را داریم.

ملاعلی پور با اشاره به استاندارد آسانسور گفت: در واحدهای مسکونی که دارای آسانسور هستند، بخش زیادی استاندارد نیستند اما کارهای خوبی در راستای رفع مشکلات آن انجام می‌شود تا گام مثبتی در راستای کاهش مخاطرات امنیت مردم برداشته شود.

بیشتر بخوانید:

اصفهان میزبان نمایشگاه تخصصی صنعت آسانسور و درب و پنجره بعد از 6 سال

منبع: mehrnews

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بنر کیوان فراز
بنر نیکان
بنر اوج فراز
moradi trade
بنر کارالیفت
بنر mgm hydraulic
بنر تکساز آسانبر سمامی
بنر بازرگانی آراس
لیفتراک آرکا جم
مطالب اخیر
گروه صنعتی فاخر