اصفهان میزبان نمایشگاه تخصصی صنعت آسانسور و درب و پنجره بعد از 6 سال

اصفهان میزبان نمایشگاه تخصصی صنعت آسانسور و درب و پنجره بعد از 6 سال

اصفهان میزبان نمایشگاه تخصصی صنعت آسانسور و درب و پنجره

به گزارش کابین نیوز به نقل از خبرآنلاین از اصفهان، اصفهان میزبان نمایشگاه تخصصی صنعت آسانسور و درب و پنجره بعد از 6 سال است. آخرین دوره برگزاری این عناوین نمایشگاهی به ۶ سال قبل در محل برگزاری نمایشگاه اصفهان واقع در پل شهرستان باز می‌گردد که با شیوع بیماری کرونا و جا به جایی محل برگزاری نمایشگاه اصفهان به سایت جدید این مهم برای شش سال متوقف ماند.

نمایشگاه‌های تخصصی آسانسور، پله‌های برقی و بالابرها و درب و پنجره در اواخر دهه ۸۰ در استان اصفهان از نمایشگاه جامع ساختمان مجزا شد و تحت عنوان‌های مستقل شکل گرفت و به جهت وجود نمایندگی سندیکای آسانسور و پله برقی در استان اصفهان به عنوان معدود استانی که این نمایندگی حضور دارد، استان اصفهان همواره در این شاخه حرفی برای گفتن داشته است.

امسال نیز در تاریخ ۲۶ الی ۲۹ مهر ماه حدود ۷۰ مجموعه و شرکت فعال در زمینه قطعات آسانسور، لولایی کابین آسانسور، موتو و تجهیزات برقی آسانسور، درب، تابلو، موتور و گیربکس آسانسور و دربازکن‌های کرکره‌ای، درب ضد سرقت، درب‌های باغی و تزیینی، پروفیل‌های آلومینیوم و صنایع وابسته، درب و پنجره آلومینیومی، درب‌های اتوماتیک و اتحادیه و سندیکای تخصصی حضور خواهند داشت.

همچنین رویدادهای جانبی این نمایشگاه که توسط مرکز آموزش بازرگانی استان اصفهان طراحی و اجرا خواهد شد، شامل گردهمایی اعضای سندیکای آسانسور و پله برقی استان اصفهان در روز پنجشنبه مورخ ۲۷ مهر ماه و همایش آموزشی نصب محصولات توربوسل در روز جمعه مورخ ۲۸ مهر ماه است.

موضوع تکنولوژی ساختمان یکی دیگر از موضوعاتی است که در نمایشگاه پیش رو ۱۵ درصد مشارکت کنندگان را به خود اختصاص داده و انتظار می‌رود در سال‌های آتی این موضوع علاوه بر افزودن به جنبه تخصصی نمایشگاه از نظر تعداد مشارکت کنندگان نیز رشد قابل توجهی داشته باشد.

این سه رویداد در فضای ۴۵۰۰ متر مربع در محل دائمی برگزاری نمایشگاه‌های استان اصفهان در ساعت بازدید ۱۵ الی ۲۱ میزبان عموم علاقه مندان و متخصصان امر خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

حضور مجدد Apex Lifts در رویداد بخش مسکن بریتانیا

منبع: khabaronline

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بنر کیوان فراز
بنر نیکان
بنر اوج فراز
moradi trade
بنر کارالیفت
بنر mgm hydraulic
بنر تکساز آسانبر سمامی
بنر بازرگانی آراس
لیفتراک آرکا جم
مطالب اخیر
گروه صنعتی فاخر