تعیین شرایط و ضوابط صدور تاییدیه ایمنی آسانسور

«مهدی اسلام پناه»‌، رئیس سازمان ملی استاندارد ایران درباره تعیین شرایط و ضوابط صدور تاییدیه ایمنی آسانسور گفت: در این مسیر از نظرات تخصصی اعضای سندیکاها، انجمن و اتحادیه در ترسیم نهایی دستورالعمل جدید استفاده شده است.

تعیین شرایط و ضوابط صدور تاییدیه ایمنی آسانسور

به گزارش کابین نیوز به نقل از ایرنا، «مهدی اسلام پناه»‌ درباره تعیین شرایط و ضوابط صدور تاییدیه ایمنی آسانسور گفت: در این مسیر از نظرات تخصصی اعضای سندیکاها، انجمن و اتحادیه در ترسیم نهایی دستورالعمل جدید استفاده شده است.

وی، هدف از تدوین این دستورالعمل را تعیین چگونگی اجرای ارزیابی ‌انطباق مرتبط با آسانسور دانست و گفت: مسئولیت اجرای این دستورالعمل بر عهده واحدهای تولیدی است و سازمان ملی استاندارد ایران طبق قانون، حسن نظارت بر اجرای آن را خواهد داشت.

رییس سازمان ملی استاندارد ایران با تاکید بر روزآمد کردن دستورالعمل‌های قدیمی، اظهار داشت: همه اقدامات با هدف تسهیلگری، افزایش توان رقابت‌پذیری تولیدکنندگان و صاحبان صنایع انجام می‌شود و به همین منظور ابتدای امسال بسته تحولی بهار خدمت در دولت مردمی، با محوریت رشد تولید کیفی تدوین شد.

اسلام پناه درباره ایجاد سامانه مرجع ویژه آسانسور در درگاه اطلاع رسانی سازمان ملی استاندارد ایران، تاکید کرد: همه سامانه‌ها باید تجمیع و یکپارچه‌سازی شود و دیگر سامانه‌های مشابه نیز به این سامانه متصل شوند.

وی با اشاره به حدود سه‌هزار واحد تولیدکننده و خدمات آسانسور و پله برقی دارای پروانه در این صنعت، تاکید کرد: اجماع نظرات و یکپارچگی اطلاعات در این صنعت به رفع بسیاری از معضلات، حذف شرکت‌های نامعتبر و از همه مهمتر رضایت مصرف کنندگان می‌انجامد.

بیشتر بخوانید:

پروژه بازسازی پل‌های عابر پیاده و پله برقی‌‌ها در قم

منبع: ایرنا

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بنر کیوان فراز
بنر نیکان
بنر اوج فراز
moradi trade
بنر کارالیفت
بنر mgm hydraulic
بنر تکساز آسانبر سمامی
بنر بازرگانی آراس
لیفتراک آرکا جم
مطالب اخیر
گروه صنعتی فاخر
    0
    آماده پرداخت
    محصولی انتخاب نکرده‌اید