جایگزینی ۳۰ پله برقی و حذف ۸ پله اضافی در تهران

رضا صیادی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با اشاره به ضرورت تجهیز و تعمیر پله برقی‌ها از جایگزینی ۳۰ پله برقی و حذف ۸ پله اضافی در تهران خبر داد.

جایگزینی ۳۰ پله برقی و حذف ۸ پله اضافی در تهران

به گزارش کابین نیوز به نقل از گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، رضا صیادی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با اشاره به ضرورت تجهیز و تعمیر پله برقی‌ها شهر با اعلام اینکه به‌زودی شاهد تحولات بزرگی در پله برقی‌های پایتخت خواهیم بود، ادامه داد: با تدبیر شهرداری تهران قراردادی با یک تولیدکننده داخلی منعقد شده که پس از طی تشریفات اداری برای سال جاری ۳۰ پله برقی به صورت کامل با یونیت‌های ایرانی تعویض می‌شود که با این اتفاق در حوزه پله برقی‌ها شاهد یک اقدام بزرگ خواهیم بود.

صیادی با بیان اینکه طی مطالعات صورت‌گرفته تعدادی از پله برقی‌ها که دارای شرایط خاصی هستند با شیب مناسب به رمپ تبدیل می‌شوند، گفت: با این اقدامات تحولات خوبی در حوزه پله برقی‌های پایتخت شاهد خواهیم بود.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران ادامه داد: تعدادی از پله‌ها در شهر تهران در سنوات گذشته با نگاه به عنوان سازه‌های تبلیغاتی به عنوان محل درآمد سازمان در تهران ایجاد شده بودند که سازمان زیباسازی نیز سال‌ها حامی وجود این پل‌ها بوده است؛ اما پس از رصد و اخذ تأییدیه‌های ترافیکی که نشان‌دهنده تردد بسیار کم از روی این پل‌ها بود این پل‌ها جمع‌آوری شدند. این اقدام با در نظر گرفتن منافع شهر و شهروندان انجام شد که منجر به جمع‌آوری هشت پله برقی در تهران شد.

به گفته وی، این پله‌های برقی عموماً در خیابان‌هایی با عرض کم نصب شده بود که با نصب چراغ عابر پیاده می‌توان مشکل آن‌ها را حل کرد؛ لذا با اخذ تأییدیه‌های ترافیکی این هشت پله برقی جمع‌آوری شدند.

در ادامه بخوانید:

صدور 76 گواهی تائیدیه ایمنی آسانسور در ایلام

منبع: ana.press

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بنر کیوان فراز
بنر نیکان
بنر اوج فراز
moradi trade
بنر کارالیفت
بنر mgm hydraulic
بنر تکساز آسانبر سمامی
بنر بازرگانی آراس
لیفتراک آرکا جم
مطالب اخیر
گروه صنعتی فاخر