۷۷۷ فقره گواهی تاییدیه ایمنی و کیفیت آسانسور در سمنان صادر شد

مجید حیدریان، سرپرست اداره کل استاندارد استان سمنان از صدور ۷۷۷ فقره گواهی تاییدیه ایمنی و کیفیت آسانسورهای نصب شده در سطح استان سمنان از هفته دولت ۱۴۰۱ تا هفته دولت ۱۴۰۲ از سوی اداره کل استاندارد استان سمنان خبر داد.

گواهی تائیدیه ایمنی و کیفیت آسانسور در سمنان

سرپرست اداره کل استاندارد استان سمنان از صدور ۷۷۷ فقره گواهی تاییدیه ایمنی و کیفیت آسانسور در سمنان، از هفته دولت ۱۴۰۱ تا هفته دولت ۱۴۰۲ خبر داد.

مجید حیدریان اظهار کرد: ۷۷۷ فقره گواهی تاییدیه ایمنی و کیفیت آسانسورهای نصب شده در سطح استان سمنان از هفته دولت ۱۴۰۱ تا هفته دولت ۱۴۰۲ از سوی اداره کل استاندارد استان سمنان صادر شده است.

وی با بیان اینکه گواهینامه‌های ایمنی و کیفیت آسانسور دارای اعتبار یک‌ساله است، افزود: به شهروندان، مالکان و مدیران ساختمان‌های دارای آسانسور توصیه می‌شود تا آسانسورهای در حال بهره‌برداری را تحت سرویس و نگهداری مستمر قرار دهند.

سرپرست اداره کل استاندارد استان سمنان خاطرنشان کرد: لازم است به منظور حصول اطمینان از برقراری شرایط استاندارد، سالانه درخواست بازرسی ادواری از آسانسور منصوبه در سامانه مدیریت بازرسی آسانسور ثبت شود.

حیدریان با تاکید بر اینکه تمام آسانسورهای نصب شده در کشور از ابتدای سال ۱۳۸۲ مشمول مقررات استانداردهای اجباری بوده است، گفت: یکی از الزامات در صدور پروانه پایان کار ساختمان‌ها توسط شهرداری‌های استان، ارائه گواهی ایمنی و کیفیت آسانسور است.

وی با بیان اینکه برای تأمین ایمنی لازم در آسانسور رعایت استانداردهای مربوطه اجباری است و این موضوع به تمام شهرداری‌های استان منتقل شده است، افزود: نباید برای ساختمان‌های بدون گواهینامه ایمنی آسانسور، پروانه پایان کار صادر شود.

بیشتر بخوانید:

پله برقی های مترو تهران در حال تعمیر

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بنر کیوان فراز
بنر نیکان
بنر اوج فراز
moradi trade
بنر کارالیفت
بنر mgm hydraulic
بنر تکساز آسانبر سمامی
بنر بازرگانی آراس
لیفتراک آرکا جم
مطالب اخیر
گروه صنعتی فاخر