نظریه فنی دادگستری درباره حادثه قطع انگشتان کودک در مترو علی آباد

علیرضا نادعلی سخنگوی شورای شهر تهران؛ در این باره نظریه فنی دادگستری درباره حادثه قطع انگشتان کودک در مترو علی آباد را اعلام کرد و گفت: براساس نظر کارشناس دادگستری پله برقی نقص فنی نداشته است و بنابر اعلام سازمان آتش نشانی HSE در خصوص پله برقی مورد نظر انجام شده بود.

نظریه فنی دادگستری درباره حادثه قطع انگشتان کودک در مترو علی آباد

به گزارش کابین نیوز به نقل از صد آنلاین، مدتی پیش (۱۳ مرداد) کودکی در پله برقی محله علی آباد (منطقه۱۶) دچار حادثه شد که برخی علت آن را نقص فنی پله برقی مطرح کردند. اما علیرضا نادعلی سخنگوی شورای شهر تهران؛ در این باره نظریه فنی دادگستری درباره حادثه قطع انگشتان کودک در مترو علی آباد را اعلام کرد و گفت: براساس نظر کارشناس دادگستری پله برقی نقص فنی نداشته است و بنابر اعلام سازمان آتش نشانی HSE در خصوص پله برقی مورد نظر انجام شده بود.

او در خصوص وضعیت کودک هم عنوان کرد: «دائم از رئیس سازمان زیباسازی پیگیر روند درمانی کودک هستم. هفته گذشته به بیمارستانی که کودک تحت عمل جراحی قرار گرفته بود رفتم و در روزهای آینده هم دیداری با خانواده این کودک خواهم داشت.»

نادعلی با بیان این که این کودک یک فرزند از فرزندان ماست و حتی اگر تبعه کشوری دیگر باشد بازهم این خانواده میهمان ما هستند تاکید کرد: «همچنان پیگیر امور هستیم و اطلاعات جدید را در اختیار رسانه‌ها قرار خواهیم داد.»

در ادامه بخوانید:

صدور 2 هزار و 200 مجوز تائیدیه آسانسور در استان گلستان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بنر کیوان فراز
بنر نیکان
بنر اوج فراز
moradi trade
بنر کارالیفت
بنر mgm hydraulic
بنر تکساز آسانبر سمامی
بنر بازرگانی آراس
لیفتراک آرکا جم
مطالب اخیر
گروه صنعتی فاخر
    0
    آماده پرداخت
    محصولی انتخاب نکرده‌اید