پوشش بیمه ای جدید بیمه سامان برای اعضای اتحادیه آسانسور

صحبت های مدیر توسعه کانال های فروش شرکت بیمه سامان در خصوص پوشش بیمه ای جدید بیمه سامان برای اعضای اتحادیه

پوشش بیمه ای جدید شرکت بیمه سامان برای اعضای اتحادیه

مدیر توسعه کانال های فروش شرکت بیمه سامان از انعقاد قرارداد شرکت متبوع خود با اتحادیه کشوری آسانسور و پله برقی و خدمات وابسته خبر داد و اظهار داشت: براساس این قرارداد، پوشش بیمه ای جدید بیمه سامان برای اعضای اتحادیه آسانسور از تیرماه سال جاری اعمال می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه سامان، “سارا فرخ‌ پور” اذعان داشت : براساس قرارداد منعقد شده بیمه سامان با اتحادیه آسانسور، اعضای این اتحادیه می توانند از پوشش بیمه نامه های عمر و تشکیل سرمایه، ثالث و بدنه اتومبیل، موبایل،درمان تکمیلی، آتش سوزی و انواع زیرشاخه های بیمه مسئولیت استفاده کنند.

وی، توضیح داد: شرکت بیمه سامان مجموعه کاملی از پوشش های بیمه ای در زمینه آتش سوزی کسب و کار و منازل مسکونی را در اختیار اعضای اتحادیه کشوری آسانسور قرار داده است و علاوه برآن مسئولیت تعمیرکاران آسانسور و فضایی که در آن حضور پیدا می کنند را ، تحت پوشش قرار می‌دهد.

بیشتر بخوانید:

جریمه 15 میلیارد ریالی شرکت آسانسوری متخلف

مدیر توسعه کانال های فروش شرکت بیمه سامان، تاکید کرد: مسئولیت اعضای اتحادیه کشوری آسانسور به صورت کامل و با شرایط بسیارعالی و تکمیلی بیمه شده است و شرایطی در نظر گرفته شده تا کل مسئولیت یک فرد بیمه شود تا هیچگونه دغدغه ای بابت موارد تحت پوشش چه جانی و چه مالی نداشته باشد.

بر این اساس، تمامی اعضای اتحادیه کشوری آسانسور و پله برقی می توانند با مراجعه به اتحادیه آسانسور پوشش های بیمه ای را دریافت کنند ضمن آنکه شرایط فروش آنلاین بیمه نامه ها نیز از طریق سایت این اتحادیه در آینده نزدیک فراهم خواهد شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بنر کیوان فراز
بنر نیکان
بنر اوج فراز
moradi trade
بنر کارالیفت
بنر mgm hydraulic
بنر تکساز آسانبر سمامی
بنر بازرگانی آراس
لیفتراک آرکا جم
مطالب اخیر
گروه صنعتی فاخر
    0
    آماده پرداخت
    محصولی انتخاب نکرده‌اید