تعمیر و راه اندازی مجدد پله برقی ایستگاه مترو شریعتی

گزارش تعمیر و راه اندازی مجدد پله برقی ایستگاه مترو شریعتی و انتشار ویدئویی از خرابی پله برقی این ایستگاه توسط شرکت بهره برداری متروی تهران

تعمیر و راه اندازی مجدد پله برقی ایستگاه مترو شریعتی
به گزارش کابین نیوز و به نقل از خبرگزاری فارس، باتوجه به انتشار ویدئویی از خرابی پله برقی ایستگاه متروی شریعتی، شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه اطلاعیه ای صادر کرد. متن این اطلاعیه به شرح زیر است:
« با توجه به بالابودن میزان تردد در مترو تهران، خرابی تجهیزات امری اجتناب‌ناپذیر است، اما کارکنان شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه در صورت خرابی هرکدام از تجهیزات از جمله پله‌برقی‌ها تا رفع مشکل به طور مستمر و با جدیت کار را دنبال می‌کنند که در اغلب موارد هم این خرابی‌ها در زمان بسیار کوتاهی رفع می‌شود. لازم به توضیح است پله برقی ایستگاه شریعتی در تاریخ ۴ تیرماه به علت نقص در تابلو برق متوقف شده بود که بعد از رفع این نقص دوشنبه ۹ مردادماه مجدد به مدار بهره‌برداری بازگشت. مسافران محترم مترو مطمئن باشند که در صورت خرابی پله برقی در تمامی ایستگاه‌ها، تلاش این شرکت در جهت رفع مشکل به طور مستمر تا حصول نتیجه، ادامه خواهد داشت. تلاش تمامی کارکنان بخش تعمیر و نگهداری پله‌برقی‌ها در شرکت بهره‌برداری مترو، فراهم‌کردن زمینه کارکرد مطمئن و به‌حداقل‌رساندن میزان خرابی پله‌برقی‌ها در جهت کسب رضایت و فراهم‌کردن رفاه مسافران گرامی مترو است.»
بیشتر بخوانید:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بنر کیوان فراز
بنر نیکان
بنر اوج فراز
moradi trade
بنر کارالیفت
بنر mgm hydraulic
بنر تکساز آسانبر سمامی
بنر بازرگانی آراس
لیفتراک آرکا جم
مطالب اخیر
گروه صنعتی فاخر