سقوط از طبقه 8 ساختمان و نجات معجزه‌آسای کارگر ساختمانی

سقوط از طبقه 8 ساختمان و نجات معجزه‌آسای کارگر ساختمانی

نجات معجزه‌آسای کارگر ساختمانی

آتش‌نشانان یک کارگر ساختمانی را به داخل چاهک آسانسور سقوط کرده بود، نجات دادند. به گزارش کابین نیوز به نقل از ایسنا، در ساعت ۹:۲۶ صبح امروز یک مورد حادثه سقوط از ارتفاع در یک ساختمان در حال ساخت به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان یک ایستگاه و یک گروه نجات را به محل حادثه واقع خیابان وزرا، نبش کوچه نهم اعزام کرد.

در ادامه با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه که یک ساختمان در حال ساخت بود، مشاهده شد که یک کارگر مرد ۲۰ ساله از اتباع کشور افغانستان مشغول کار در این ساختمان بوده که به علت نامعلوم در داخل چاهک آسانسور از طبقه همکف به طبقه منفی هشت سقوط کرده است.

عوامل آتش‌نشانی همزمان با ایمن‌سازی محل، اقدامات خود برای نجات این کارگر را آغاز کرده و او را در حالی که از ناحیه سر، گردن و هر دوپا دچار شکستگی شده و قادر به حرکت نبود، بر روی تخت تثبیت کرده و از طبقه منفی هشت به سطح زمین منتقل کردند.

این کارگر که به شکل معجزه‌آسایی از مرگ نجات یافته بود، در ادامه برای دریافت خدمات درمانی به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه تحویل داده و به بیمارستان منتقل شد. آتش‌نشانان نیز پس از ایمن‌سازی محل به ماموریت خود خاتمه داده و به ایستگاه‌های خود بازگشتند.

بیشتر بخوانید:

آغاز داخلی سازی تابلو فرمان های آسانسور

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بنر کیوان فراز
بنر نیکان
بنر اوج فراز
moradi trade
بنر کارالیفت
بنر mgm hydraulic
بنر تکساز آسانبر سمامی
بنر بازرگانی آراس
لیفتراک آرکا جم
مطالب اخیر
گروه صنعتی فاخر