قرارداد جدید Hyundai Elevator برای تحول در صنعت ارتباط ربات ها و آسانسورها

گزارشی از قرارداد جدید Hyundai Elevator برای تحول در صنعت ارتباط ربات ها و آسانسورها

قرارداد جدید Hyundai Elevator برای تحول در صنعت ارتباط ربات ها و آسانسورها

ترجمه از کابین – Hyundai Elevator در 27 ژوئیه ( 5 مرداد ) اعلام کرد که یک تفاهم نامه سه جانبه با KT و LG Electronics برای همکاری در تجارت ارتباط ربات و آسانسور و احیای صنعت ربات امضا کرده است. طبق این قرارداد، سه شرکت توافق کردند که در مورد نوآوری هایی، از جمله برنامه‌ریزی برای اتصال آسانسور و ربات، همکاری تجاری برای تضمین رقابت در خدمات ربات‌ها و کاوش در کسب ‌وکارهای جدید، تحقیق کنند.

در سال 2022، Hyundai Elevator از برنامه ای پیوند آسانسورها با پلتفرم هایی مانند ربات ها و دستگاه های هوشمند رونمایی کرد. از آن زمان، این شرکت خدماتی را به مرکز پزشکی دانشگاه Yonsei، بیمارستان Yongin Severance، بیمارستان دانشگاه ملی سئول در بوندانگ، هتل Haeundae Chosun، دفتر مرکزی Shinhan Bank و… در ارتباط با فناوری ارتباطات و تشخیص صدای هوش مصنوعی KT و LG Electronics ارائه کرده است.

با این توافق، انتظار می‌رود این سه شرکت پایه‌های یک صنعت جدید را از طریق هم‌گرایی فناوری‌های آسانسور، ارتباطات و ربات‌ها بنیان گذاری کنند. خدمات اتصال آسانسور و ربات در زمینه های مختلف مانند خدمات تحویل غذا در آپارتمان ها، سرویس تحویل اتاق در هتل ها و خدمات حمل و نقل دارو قابل استفاده است.

مترجم: نعیمه گلی

بیشتر بخوانید:

قطعی آسانسور مجتمع آپارتمانی در ایالت اوهایو پس از برخورد صاعقه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بنر کیوان فراز
بنر نیکان
بنر اوج فراز
moradi trade
بنر کارالیفت
بنر mgm hydraulic
بنر تکساز آسانبر سمامی
بنر بازرگانی آراس
لیفتراک آرکا جم
مطالب اخیر
گروه صنعتی فاخر