حضور هیئت های تجاری خارجی در نمایشگاه بین المللی آسانسور تهران

گزارش علی مطیع جهانی؛ معاون پشتیبانی، برنامه‌ریزی و تحقیقات اتاق تعاون از حضور هیئت های تجاری خارجی در نمایشگاه بین المللی آسانسور تهران

حضور هیئت های تجاری خارجی در نمایشگاه بین المللی آسانسور تهران

معاون پشتیبانی، برنامه‌ریزی و تحقیقات اتاق تعاون با تاکید بر رویکرد دولت سیزدهم در جهت توسعه صادرات به کشور‌های مختلف جهان، از حضور هیئت های تجاری خارجی در نمایشگاه بین المللی آسانسور تهران خبر داد. وی افزود: حضور هیات‌های تجاری خارجی در ایران و بازدید از نمایشگاه‌ها و مشاهده کیفیت کالا‌های صنعتی- تولیدی منجر به توسعه صادرات می‌شود.

علی مطیع جهانی در حاشیه دوازدهمین نمایشگاه آسانسور اظهار داشت: رویکرد دولت سیزدهم توسعه صادرات به کشور‌های مختلف جهان است، در همین رابطه مشوق‌ها و سیاست‌های صادراتی ارائه شده که برگزاری نمایشگاه‌ها با معرفی تولیدات با حضور هیات‌های تجاری به نفع صادرات است.

معاون اتاق تعاون با اشاره به حضور هیئت های تجاری خارجی در نمایشگاه بین المللی آسانسور تهران، گفت: هیات‌های تجاری از کشور‌های پاکستان، عراق، اقلیم کردستان، افغانستان و عمان از آخرین دستاورد ها‌ی صنعت آسانسور و پله برقی بازدید کردند.

مطیع جهانی بیان داشت: در بخش دیگر این نمایشگاه نمایندگان کشور‌های اسپانیا، آلمان، ایتالیا، ترکیه و امارات متحده عربی وارد گفتمان با تولیدکنندگان و صنعتگران برای توسعه صادرات شده‌اند.

نمایشگاه آسانسور که از ٢٣ تیرماه در محل دایمی نمایشگاه‌های بین المللی بود امروز به کار خود پایان می‌دهد.

بیشتر بخوانید:

خودکفایی صنعت آسانسور ایران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بنر کیوان فراز
بنر نیکان
بنر اوج فراز
moradi trade
بنر کارالیفت
بنر mgm hydraulic
بنر تکساز آسانبر سمامی
بنر بازرگانی آراس
لیفتراک آرکا جم
مطالب اخیر
گروه صنعتی فاخر