صدور ۳۸ فقره گواهی تأییدیه آسانسور توسط استاندارد ایلام

گزارشی از صحبت های مدیرکل استاندارد ایلام، مهناز همتی درباره صدور ۳۸ فقره گواهی تأییدیه آسانسور توسط استاندارد ایلام

مدیرکل استاندارد ایلام، مهناز همتی در گفتگو با خبرنگاران از صدور ۳۸ فقره گواهی تأییدیه آسانسور توسط استاندارد ایلام خبر داد. وی اظهار کرد: در ۸۷ فقره بازرسی‌های انجام شده توسط کارشناسان و شرکت‌های همکار این اداره کل در سه ماهه نخست امسال تعداد ۳۸ فقره گواهی برای آسانسورهای استان صادر شده است.

وی تصریح کرد: با توجه به اجباری بودن استاندارد آسانسورها، بازرسی از آسانسورهای ساختمان‌های عمومی و همچنین دستگاه‌های دولتی و مراکز درمانی و غیره در دستور کار این اداره کل بوده و توسط کارشناسان و شرکت‌های همکار در استان انجام می‌پذیرد.

مدیرکل استاندارد ایلام تصریح کرد: برای اطمینان از برقراری شرایط ایمنی آسانسورها، لازم است آسانسورهای فعال، سالیانه توسط شرکت‌های بازرسی فنی تأیید صلاحیت شده و بازرسی شوند.

همتی اظهار داشت: کاربران آسانسور می‌توانند با ارسال شناسه ملی ۱۰ رقمی نصب شده در داخل کابین آسانسور به سامانه پیام کوتاه ۱۰۰۰۱۵۱۷ از آخرین وضعیت بازرسی آن مطلع شوند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: در صورت عدم انجام سرویس و نگهداری مستمر توسط شرکت‌های ذیصلاح و بازرسی ادواری سالیانه آسانسور، مسئولیت مستقیم حوادث و سوانح احتمالی بر عهده مالکان و مدیران ساختمان‌های دارای آسانسور می‌باشد.

بیشتر بخوانید:

66 تاییدیه آسانسور در خراسان جنوبی صادر شد

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بنر کیوان فراز
بنر نیکان
بنر اوج فراز
moradi trade
بنر کارالیفت
بنر mgm hydraulic
بنر تکساز آسانبر سمامی
بنر بازرگانی آراس
لیفتراک آرکا جم
مطالب اخیر
گروه صنعتی فاخر