جزئیات و علت سقوط مسافران از پله برقی مترو امام خمینی اعلام شد

گزارشی از جزئیات و علت سقوط مسافران از پله برقی مترو امام خمینی طبق صحبت های مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت متروی تهران و حومه

علت سقوط مسافران از پله برقی مترو امام خمینی

به گفته مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه علت سقوط مسافران از پله برقی مترو امام خمینی را عدم تعادل و افتادن یکی از مسافران بر روی سایرین در هنگام حرکت پله‌برقی در ایستگاه امام خمینی (ره) اعلام کرد. در این حادثه ۲ نفر از مسافران مصدوم شدند.
بنا بر اعلام محمداسماعیل توکلی؛ سرپرست اورژانس استان تهران ساعت ۱۱:۰۵ امروز ۳۰ خرداد حادثه سقوط تعدادی از افراد از پله برقی در مترو امام خمینی(ره) منجر به مصدومیت ۴ نفر شد.

در همین ارتباط، هادی زند؛ مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه اعلام کرد: با بررسی دقیق تکنسین فنی و بازبینی فیلم‌های دوربین مدار بسته ایستگاه مشخص شد که این پله برقی از لحاظ فنی مشکلی نداشته و علت بروز این حادثه عدم تعادل مسافر بوده است.

ضمن آنکه در لحظه بروز حادثه با توقف پله برقی از گسترش حادثه جلوگیری شده است. این پله برقی در حال حاضر در مدار سرویس‌دهی است و مسافران از آن استفاده می‌کنند. گفتنی است، حال عمومی دو مصدوم این حادثه وخیم گزارش نشده است.

بیشتر بخوانید:

مصدوم شدن 18 نفر به علت سقوط از پله برقی در ایستگاه مترو

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بنر کیوان فراز
بنر نیکان
بنر اوج فراز
moradi trade
بنر کارالیفت
بنر mgm hydraulic
بنر تکساز آسانبر سمامی
بنر بازرگانی آراس
لیفتراک آرکا جم
مطالب اخیر
گروه صنعتی فاخر