آسانسور دوچرخه ترامپ در نروژ + ویدئو

آشنایی با آسانسور دوچرخه ترامپ در نروژ، کاربری دوچرخه، نحوه استفاده، محل قرارگیری، تاریخچه دوچرخه +تصاویر و ویدئو

آسانسور دوچرخه ترامپ در نروژ

بهار آزادی، کابین نیوز – ترامپ “Trampe” یک آسانسور مخصوص حمل دوچرخه است که در Brubakken در تروندهایم نروژ نصب شده است. آسانسور دوچرخه ترامپ در نروژ، اولین و تنها آسانسور حمل دوچرخه در جهان بود که در آگوست 1993 افتتاح شد. Trampe سالانه 20-30000 دوچرخه سوار را به بالای تپه می‌برد و حداکثر پنج نفر می‌توانند همزمان سوار این آسانسور شوند. ترامپ به دلیل نادر بودنش به یکی از جاذبه های گردشگری تروندهایم در نروژ تبدیل شده است.

نحوه استفاده از آسانسور دوچرخه ترامپ در نروژ

هنگام استفاده، پای راست را در نقطه شروع قرار دهید(پای چپ روی پدال دوچرخه باقی می‌ماند) و دکمه استارت را فشار دهید. آسانسور دارای دو سرعت است. یکی برای مبتدیان و دیگری برای دوچرخه سواران با تجربه. پس از چند ثانیه، دوچرخه سوار روی صفحه‌ای که بر روی این آسانسور تعبیه شده است، به جلو هل داده می‌شود. یک اشتباه رایج در بین گردشگران و دوچرخه سوارانی که برای اولین بار از این آسانسور استفاده می‌کنند این است که پای راست خود را دراز نمی‌کنند و به جلو خم نمی‌شوند. این امر حفظ تعادل را دشوار می کند و ممکن است باعث سقوط آنها شود. اگر کسی بیفتد، صفحه پای فنری در زیر زمین ناپدید می شود.

نحوه استفاده از آسانسور دوچرخه ترامپ در نروژ

تاریخچه آسانسور دوچرخه ترمپ

بالابر دوچرخه ترامپ (به نروژی: Sykkelheisen Trampe) یک بالابر دوچرخه در تروندهایم نروژ است که در سال 1993 توسط Jarle Wanwik اختراع و نصب شد. این دوچرخه در سال 2013 توسط Skirail، بخشی از گروه Poma، تحت نام CycloCable ارتقا و تغییر نام داد.

بیشتر بخوانید:

جدیدترین تکنولوژی های پله برقی 2023

هزینه استفاده از آسانسور ترامپ چقدر است؟

استفاده از آسانسور دوچرخه ترامپ در نروژ رایگان است. در ماه های تابستان، Trampe به طور گسترده توسط ساکنان تروندهایم و همچنین گردشگران استفاده می شود. در نروژ، بالا رفتن از تپه‌ها با دوچرخه، به وسیله این پله برقی بسیار آسان شده است. شهر تروندهایم نروژ راهی برای پایان دادن به یک تپه‌نوردی سخت را به لطف پله برقی دوچرخه‌سواری ارائه کرده است.

CycloCable که به عنوان آسانسور دوچرخه Trampe شناخته می شود، تاکنون بیش از 200000 دوچرخه سوار را حمل کرده است، در امتداد یک شیب تند به طول 150 متر ساخته شده است و با استفاده از یک سکوی زاویه دار نیرومند که دوچرخه سواران می‌توانند پای خود را در آن استراحت دهند، حرکت می‌کند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بنر کیوان فراز
بنر نیکان
بنر اوج فراز
moradi trade
بنر کارالیفت
بنر mgm hydraulic
بنر تکساز آسانبر سمامی
بنر بازرگانی آراس
لیفتراک آرکا جم
مطالب اخیر
گروه صنعتی فاخر
    0
    آماده پرداخت
    محصولی انتخاب نکرده‌اید