سیستم های کنترلی آسانسور شرکت آکا

در سال 2004 فعالیت شرکت آکاکنترل  با ورود به عرصه اتوماسیون صنعتی در شرق ایران آغاز شد. فعالیت‌های در زمینه طراحی سیستم‌های کنترلی با استفاده از کنترل‌کننده‌های برنامه‌پذیر و سیستم‌های کنترلی مبتنی بر PLC ادامه پیدا کرد.
این شرکت سیستم‌های کنترلی را برای مشتریان‌مان در شاخه‌های مختلف صنعت، مانند: صنایع بسته بندی، صنایع لبنیات و پارکینگ‌های میکانیزه توسعه دادیم. در طی چند سال، به دلیل استقبال از کنترلرهای مبتنی بر PLC، در صنعت اتو پارکینگ‌ها و نیاز صنعت آسانسور، بخش عمده فعالیت ، به این صنعت و سیستم‌های کنترلی کمکی اختصاص داده شد. فعالیت بر طراحی سیستم‌های کنترل کمکی آسانسورهای خاص، طراحی کامل سیستم کنترل اتوپارکینگ‌ها و به‌روزرسانی سیستم کنترلی پله‌برقی‌های قدیمی تمرکز داشت. در سال 2012  موفق به اخذ نمایندگی توزیع انحصاری یک تولید کننده داخلی سیستم‌های کنترلی آسانسور، در شرق ایران شدیم. طی یک سال، به دلیل موفقیت بالادر توزیع این محصول، انحصار توزیع آن را در کل ایران اخذ نمود. در طی سه سال بعد ما موفق به صادرات این محصول در بازارهای خارجی شد.
آکا کنترل در سال 2015 با پشتوانه 12 سال فعالیت در زمینه اتوماسیون صنعتی و سیستم های کنترلی خاص، فعالیت جدید خود را در زمینه سیستم‌های کنترلی آسانسور، با اخذ نمایندگی رسمی و انحصاری شرکتMLC  کرواسی آغاز نمود.
استراتژی ما از ابتدا بر پایه تحقیق و توسعه محصولات دانش بنیان، و تکمیل سیستم‌های کنترلی فعلی پایه‌گذاری شد. هم زمان، تیم تحقیق و توسعهMLC  با به‌روزرسانی و توسعه مداوم در سیستم کنترلی LC-100 به عنوان یک پشتوانه در کنار ما بوده است. ما با به‌کارگیری تخصص خود در اتوماسیون صنعتی، در زمینه طراحی سیستم های کنترلیِ کمکی، جهت راه اندازی سیستم کنترلی جامع روتاری پارکینگهای زیر زمینی، موفق به راه اندازی اولین نمونه از این نوع پارکنیگ در سال 2017 شدیم.
هم زمان با تمرکز بر روی تکنولوژی هیبریدی، شروع به طراحی و توسعه سیستم کنترلی هیبریدی آسانسور نموده و پس از یک سال اولین نمونه را با موفقیت راه‌اندازی نمود. با توسعه مداوم سیستم‌های هیبریدی در سال 2019، برای اولین بار توانست کنترلر هیبریدی خود را در توان 45 کیلووات، با سرعت 2.5 متر بر ثانیه، و به صورت 3 فاز با موفقیت راه‌اندازی کرد. این تکنولوژی اکنون توانایی به‌کارگیری در کلیه سیستم‌های لیفت تا توان 160 کیلووات را داراست. در سال 2021 با توسعه این محصول و ایجاد تغییرات بنیادی، موفق به طراحی سیستم جامع هیبریدی آسانسور و اخذ تأییدیه ثبت اختراع این محصول شد.   
مجموعه آکا کنترل از سال 2020، با تمرکز بر تولید محصولات از پیش آماده اتوماسیونی و تابلوهای توزیع و کنترل فشار ضعیف، مجدداً وارد عرصه اتوماسیون صنعتی شده است.
کاتالوگ محصولات شرکت آکا کنترل

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بنر کیوان فراز
بنر نیکان
بنر اوج فراز
moradi trade
بنر کارالیفت
بنر mgm hydraulic
بنر تکساز آسانبر سمامی
بنر بازرگانی آراس
لیفتراک آرکا جم
مطالب اخیر
گروه صنعتی فاخر