موتورهای شرکت Eker +کاتالوگ

محصولات موتور آسانسور Eker ترکیه موتور آسانسور اکر در سری های Force Series , Strong Plus , Strong Lıte , Strong Series , Smart Series , Quite Series ارائه می شود . بهبود قدرت و افزایش راندمان همچنین بکارگیری از جدیدترین تکنولوژی های بکار رفته در موتور های آسانسور باعث شده میزان رضایت مشتریان EKER در سراسر دنیا افزایش بیابد.

موتور آسانسور اکر Eker یک شرکت شناخته شده در سراسر جهان و مستقر در کشور ترکیه است و یکی از تامین کنندگان ارجح در زمینه طراحی سیستم های ترمز تولید AMD در صنعت آسانسور است. از سال 1984 ، موتور آسانسور اکر Eker کیفیت محصولات را در صنعت آسانسور بهبود بخشده و توان و بازده موتورهای آسانسور خود را تا حد چشم گیری افزایش داده است. علاوه بر صنعت آسانسور ، موتور آسانسور اکر Eker در سال 2015 به عنوان موتور آسانسور اکر Eker Asansör وارد بخش موتورهای آسانسور کششی و موتورهای آسانسور دنده ای شد. با استفاده از فعالیت های تحقیق و توسعه ، تولید و تولید انبوه موتورهای آسانسور از سال 2015 آغاز شده است.

خانواده موتور آسانسور اکر Eker که قبلاً خود را در بازارهای محلی و بازارهای ملی نشان داده است ، تصمیم به تولید موتورهای کششی آسانسور و قطعات یدکی در سال 2015 گرفته است. ما همیشه “تولید قابل اطمینان و کیفیت” را به عنوان یک ماموریت در نظر می گیریم. موتور آسانسور اکر Eker ، با حمل تجربه بیش از 30 سال در بخش خودرو ، در بخش آسانسور ، به تولید آسانسور اشاره کرد. موتور آسانسور اکر Eker Asansör با تولید موتورهای کششی با کیفیت بالا و موتورهای دنده ای عدم اطمینان به بخش آسانسور را ترمیم می کند و سرمایه گذاری را بر اساس “امنیت” انجام می دهد. موتور آسانسور اکر Eker Asansör سعی دارد با دنبال کردن تحولات فناوری در بخش ، میزان موفقیت را روز به روز افزایش دهد

دانلود کاتالوگ موتورهای آسانسور اکر Eker asansor   

دانلود کاتالوگ Eker Asansör

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بنر کیوان فراز
بنر نیکان
بنر اوج فراز
moradi trade
بنر کارالیفت
بنر mgm hydraulic
بنر تکساز آسانبر سمامی
بنر بازرگانی آراس
لیفتراک آرکا جم
مطالب اخیر
گروه صنعتی فاخر