گفتگوی کابین نیوز با مدیرعامل شرکت کابین پلاس+ویدیو

گفتگوی کابین نیوز با مهندس خداپرست مدیرعامل شرکت کابین پلاس

کابین پلاس، یکی از شرکتهای برتر ایرانی در زمینه تولید کابین آسانسور در یازدهمین نمایشگاه بین المللی آسانسور تهران حضور داشت. کابین پلاس توانسته است به یکی از خوش نام‌ترین‌های صنعت آسانسور تبدیل شود. امیر خدا پرست مدیر عامل شرکت کابین پلاسبا نام آقای کابین نیز شناخته می‌شود.

درباره کابین پلاس

شرکت کابین پلاس به مدیریت مهندس امیر خداپرست، یکی از برترین برندهای صنعت آسانسور است. این شرکت فعالیت خود را از سال 1382 به صورت اکونومیک آغاز نموده است.   خداپرست در ابتدای صحبت خود با کابین نیوز از شعار همیشگی خود درباره کابین پلاس استفاده کرد. وی شرکت “کابین پلاس” را متعلق به تمام ایران می‌داند و این شعار همیشگی وی می‌باشد.

او گفت: در مجموعه ما همه موارد آزاد است، حتی کپی و مونتاژ قطعات تولیدی توسط کابین پلاس نیز آزاد است! ما لشکر یک نفره نیستیم و تمایل داریم به همراه یکدیگر در صنعت آسانسور رشد کنیم. خداپرست رشد کشور در صنعت آسانسور را مقدم‌‌تر از رقابت در این حوزه می‌داند و شاید این یکی از وجوه تمایز این مدیر موفق با سایرین است. امیر خداپرست حضور در این نمایشگاه و استقبال بی نظیر افراد از این شرکت را نقطه عطفی برای ساخت بهترین کابین آسانسور در زمانی کوتاه دانست. البته خداپرست نیز با وجود همه موفقیت‌های کسب شده در این حوزه، از عدم حمایت از تولیدات ملی گلایه‌های زیادی داشت.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بنر کیوان فراز
بنر نیکان
بنر اوج فراز
moradi trade
بنر کارالیفت
بنر mgm hydraulic
بنر تکساز آسانبر سمامی
بنر بازرگانی آراس
لیفتراک آرکا جم
مطالب اخیر
گروه صنعتی فاخر
    0
    آماده پرداخت
    محصولی انتخاب نکرده‌اید