فاجعه مرگبار سقوط کارگر کرجی در چاله آسانسور

در فاجعه مرگبار سقوط کارگر کرجی در چاله آسانسور، یک کارگر در حین انجام کار در یک ساختمان۱۸ طبقه در شهر کرج جان خود را از دست داد.

سقوط کارگر کرجی در چاله آسانسور

در یک حادثه تلخ، یک کارگر در حین انجام کار در یک ساختمان با ۱۸ طبقه در بلوار انرژی اتمی شهر کرج، استان البرز، از ارتفاع به کف چاهک آسانسور در طبقه منفی پنج سقوط کرد. به گزارش کابین نیوز به نقل از ایلنا، حادثه سقوط کارگر کرجی در چاله آسانسور ناشی از عدم رعایت نکات ایمنی لازم در زمان انجام کار بوده است.

متأسفانه، این حادثه منجر به صدمات و جراحات جدی شدیدی برای کارگر ایجاد کرد. با وجود تلاش نیروهای امدادی، متاسفانه این کارگر جان خود را از دست داد. اطلاعات بیشتری درباره شرایط و جزئیات حادثه سقوط کارگر کرجی در چاله آسانسور موجود نیستند. اما واضح است که عدم رعایت ایمنی در زمان انجام کار علت اصلی وقوع این سانحه مرگبار است.

این حادثه یکبار دیگر بر جدیت مسئله ایمنی در محیط کار و ضرورت رعایت دقیق نکات ایمنی و استفاده از تجهیزات محافظتی تاکید می‌کند. این مسأله بیش از هر زمان دیگری به توجه ویژه نیاز دارد. به این ترتیب جلوی وقوع حوادث مشابه گرفته شود و جان افراد در محیط کار حفظ شود.

بیشتر بخوانید:

ارائه درایو VFD توسط شرکت Invertek Drives برای آسانسور پارک نجومی

منبع: ilna

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بنر کیوان فراز
بنر نیکان
بنر اوج فراز
moradi trade
بنر کارالیفت
بنر mgm hydraulic
بنر تکساز آسانبر سمامی
بنر بازرگانی آراس
لیفتراک آرکا جم
مطالب اخیر
گروه صنعتی فاخر