دریافت جوایز متعدد حفظ محیط زیست توسط شرکت TKE

شرکت TK Elevator برای چهارمین سال متوالی موفق به دریافت جوایز متعدد حفظ محیط زیست شد و کسب درجه برتر “A” در رتبه بندی سالانه انجمن CDP شد.

دریافت جوایز متعدد حفظ محیط زیست توسط شرکت TKE

ترجمه از کابین – شرکت TK Elevator برای چهارمین سال متوالی موفق به دریافت جوایز متعدد حفظ محیط زیست شد. این شرکت برای چهارمین سال متوالی موفق به کسب درجه برتر “A” در رتبه بندی سالانه انجمن CDP شد.

علاوه بر دریافت جوایز متعدد حفظ محیط زیست، TKE برای دومین سال مدال طلای EcoVadis را دریافت کرد. این مدال تنها به 5 درصد برتر از تمام شرکت‌های حاضر در مسابقه تعلق می‌گیرد. این شرکت با افزایش امتیاز خود، اکنون در بین 2 درصد شرکت برتر قرار دارد. علاوه بر این، TKE در صدر رتبه بندی جهانی Sustainalytics ESG در زمینه صنعت ماشین آلات قرار دارد.

در ادامه بخوانید:

کسب گواهینامه TRUE توسط شرکت Otis در چین

در این دسته، آژانس رتبه‌بندی مشهور بین‌المللی تقریباً 600 سازمان را در سرتاسر جهان تجزیه و تحلیل کرد و به TKE رتبه «ریسک ناچیز» را که بهترین طبقه‌بندی ممکن است، اعطا کرد.

این شرکت از زمان مستقل شدن در سال 2020 در گزارش CDP حضور دارد. EcoVadis سالانه شرکت‌ها را بر اساسلیسی  عملکرد آن‌ها با در نظر گرفتن عوامل متعددی از جمله محیط زیست، کار و حقوق بشر، اخلاق، روش‌های پایداری محیط و کاهش میزان مصرف کربن بررسی می‌کند.

مترجم: نعیمه گلی

در صورتی که تمایل به مطالعه متن انگلیسی این خبر دارید، می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

tke-receives-multiple-top-sustainability-ratings

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بنر کیوان فراز
بنر نیکان
بنر اوج فراز
moradi trade
بنر کارالیفت
بنر mgm hydraulic
بنر تکساز آسانبر سمامی
بنر بازرگانی آراس
لیفتراک آرکا جم
مطالب اخیر
گروه صنعتی فاخر