نجات کارگر ساختمانی پس از سقوط در چاه آسانسور

یک کارگر ساختمانی، پس از سقوط از ارتفاع چهار طبقه در یک چاهک آسانسور در منطقه شاهین ویلای کرج ، به طرز معجزه‌آسایی از مرگ نجات یافت.

نجات کارگر ساختمانی پس از سقوط در چاه آسانسور

یک کارگر ساختمانی، پس از سقوط از ارتفاع چهار طبقه در یک چاهک آسانسور، به طرز معجزه‌آسایی از مرگ نجات یافت. نجات کارگر ساختمانی پس از سقوط در چاه آسانسور این حادثه در حین ساخت یک ساختمان در منطقه شاهین ویلای کرج اتفاق افتاد.

به گزارش کابین نیوز به نقل از اقتصاد آنلاین، نیروهای امداد و نجات به سرعت به محل حادثه رسیدند. در طبقه همکف چاهک آسانسور ساختمان، کارگری با تابعیت افغانستان در حین انجام کار، از ارتفاع چهارم به پایین سقوط کرد. این حادثه باعث آسیب دیدگی دست و پاهای این کارگر حدود ۴۲ ساله شد.

نیروهای امداد و نجات با دقت و حرفه‌ای‎‌ترین روش‌ها، کارگر مصدوم را از محل حادثه خارج کردند. در این مراحل نجات، اطلاعات نشان می‌دهد که کارگر مصدوم، علی‌رغم سقوط از ارتفاع چهار طبقه، به دلیل عملکرد بهینه تیم امداد و نجات، جان سالم به در برد.

نجات کارگر ساختمانی پس از سقوط در چاه آسانسور، نشان‌دهنده حساسیت و حرفه‌ای‌ترین عملکرد تیم‌های امداد و نجات در شرایط فوریت و اضطراری است. امکانات به روز و تجهیزات حرفه‌ای این تیم‌ها در نجات از چنین حوادثی نقش بسیار مؤثری دارند. این واقعه یکی از موارد مثبت در زمینه ایمنی و امدادرسانی در صنعت ساخت و ساز به حساب می‌آید.

بیشتر بخوانید:

نقص فنی و قطعی آسانسور در سه ایستگاه اتوبوس در هند

منبع: eghtesadonline

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بنر کیوان فراز
بنر نیکان
بنر اوج فراز
moradi trade
بنر کارالیفت
بنر mgm hydraulic
بنر تکساز آسانبر سمامی
بنر بازرگانی آراس
لیفتراک آرکا جم
مطالب اخیر
گروه صنعتی فاخر