تایید خرید آسانسور برای ساختمان شورای Ellis County Central در تگزاس

بر اساس گزارش Waxahachie Sun در جلسه دادگاه کمیسیونرهای شهرستان الیس، خرید آسانسور برای ساختمان شورای Ellis County Central در تگزاس تصویب شد.

خرید آسانسور برای ساختمان شورای Ellis County Central

ترجمه از کابین – بر اساس گزارش Waxahachie Sun در جلسه 12 دسامبر دادگاه کمیسیونرهای شهرستان الیس، خرید آسانسور برای ساختمان شورای Ellis County Central در تگزاس تصویب شد. این آسانسور برای جایگزینی آسانسور قدیمی در Ellis County Central در تگزاس خریداری می‎‌شود. مبلغ این آسانسور، 147769 دلار آمریکا است.

تعمیر آسانسور به دلیل قدیمی بودن و در دسترس نبودن قطعات دیگر از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نبود. به همین دلیل شورای شهر تگزاس تصمیم به خرید آسانسور برای ساختمان شورای Ellis County Central گرفتند. پس از آن نیز به نوسازی آسانسور می‌پردازند.

بودجه‌ی در نظر گرفته شده معادل 170000 دلار آمریکا بود. نصب آسانسور جدید،نیازمند هزینه‌ای معادل 147769 دلار آمریکا است. مابقی این مبلغ معادل با 25000 دلار است به خزانه داری بازگردانده خواهد شد. تمام هزینه‌ی آسانسور جدید یکجا پرداخت می‌شود و میزان کار نصب و راه اندازی آن به زودی آغاز خواهد شد. آسانسور جدید در همان چاله و محل آسانسور قدیمی نصب خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

استراتژی فوجیتک ژاپن برای بهبود سودآوری در سال 2024

مترجم: نعیمه گلی

متن کامل خبر تصویب سفارش آسانسور ساختمان شورای Ellis County Central در وب سایت elevatorworld.com قابل مشاهده است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بنر کیوان فراز
بنر نیکان
بنر اوج فراز
moradi trade
بنر کارالیفت
بنر mgm hydraulic
بنر تکساز آسانبر سمامی
بنر بازرگانی آراس
لیفتراک آرکا جم
مطالب اخیر
گروه صنعتی فاخر